Ал Хилал надви Ал Аин с 5:4 в двубой от груповата фаза на Шампионската лига на Азия. Ренан Лоди откри резултата за гостите, но Суфиан Рахими изравни. В добавеното време на първата част Ал Хилал отбелязаха два гола дело на Сергей Милинкович-Савич и Салем Ал Даусари.

Матео Санабрия намали за 2:3 през втората част, но само след две минути Салем Ал Даусари направи резултата 4:2. След още две Рахими отбеляза втория си гол в мача, а Салем Ал Даусари оформи своя хеттрик в 75-а минута, правейки резултата 5:3. Рахими също направи хеттрик, след като отбеляза от дузпа в шестата минута на добавеното време на мача. Бразилската звезда на Ал Хилал Неймар се завърна на терена, след като се появи като резерва в 77-а минута.