Олимпиакос спечели с 1:0 гостуването на ПАОК в мач от Шампионската група на гръцкото първенство. Дербито от рестарта на шампионата се игра на празни трибуни на ст. "Тумба" в Солун.
Победата на Олимпиакос донесе 33-годишният мароканец Юсеф Ел Араби с гол в 23-ата минута, засичайки центриране отдясно на французина Валбуена.

Героят за тима от Пирея вкара и преди това, но след намесата на ВАР попадението беше отменено.

В другата среща от Шампионската група АЕК и Панатинайкос завършиха 1:1. Гостите поведоха чрез бившия нападател на Манчестър Юнайтед Федерико Македа в 65-ата минута, хърватинът Марко Ливая изравни 10 минути по-късно.

В класирането на Шампионската група Олимпиакос води с 69 точки, следван от ПАОК и АЕК с 52, Панатинайкос - 45, Арис - 37 и ОФИ Крит - 34.