Американският Монреал спечели гостуването си на Интер Маями от четвъртия кръг на редовния сезон на МЛС. Канадците се наложиха с 3:2 на „Чейс Стейдиъм”, а участие в мача взе и българският национал Доминик Янков, който се появи като смяна за гостите в 68-ата минута на мястото на Жул-Антони Вилсен.

За сметка на това, звездата на домакините Лионел Меси пропусна двубоя, тъй като получи почивка. В същото време обаче Жорди Алба бе титуляр, а Серхио Бускетс и Луис Суарес се появиха в игра през второто полувреме.

Фернандо Алварес откри резултата за Монреал в 13- ата минута, но Леонардо Кампаня изравни в 71-вата.

Гостите обаче набързо си върнаха преднината и дори я увеличиха на два гола, след точни изстрели на Матиас Кокаро в 75-ата и Ибрахим Сануси в 78-ата минута.

Интер върна интригата в 80-ата минута след попадение на Жорди Алба, но нямаше сили за нищо повече.

По този начин Монреал нанесе първа загуба на Интер от началото на сезона и двата тима се изравниха по точки на върха в класирането в Източната конференция, като имат по седем пункта, но канадците са с мач по-малко.