Италианските национали Лоренцо Инсиние и Федерико Бернардески започнаха престоя си в американската MLS по грандиозен начин, след като техният Торонто победи с гръмкото 4:0 Шарлът.

Двамата европейски шампион се присъединиха към канадския отбор със свободни трансфери, след като договорите им с бившите им клубове изтекоха. В състава, който отчетливо придоби италиански привкус е и Доменико Кришито.

На „BMO Фийлд“ в Онтарио, Инсиrне и Бернардески започнаха за Торонто от първата минута заедно с Кришито. Само след 10 минути Бернардески допринесе за втория гол, след като центрирането му от ъглов удар бе засечено от Майкъл Брадли, който с глава отбеляза за 2-0. Първото попадение бе на Осорио още в 4-ата минута.

Бившият играч на Ювентус продължи да „лети“ по терена, отбелязвайки дебютния си гол за канадците след 31 минути, вкарвайки с далечен удар.

Инсиние също имаше причина да се усмихне, предоставяйки класна асистенция с пета за Брадли за четвъртия гол малко преди почивката.