Бившият халф на ЛА Галакси Жоао Педро разкри любопитна история със Златан Ибрахимович от времето, когато двамата бяха част от тима в МЛС.

"Гостувахме на Хюстън Динамо. Поведохме, домакините ни обърнаха, но ние изравнихме. В последните минути на мача съперникът вкара и спечели с 3:2. След мача Златан ни събра и каза: Слушайте, ако сте дошли тук да се печете на на плажа или да се разхождате в Холивуд, просто го  признайте, и то веднага.

Имам 300 милиона в банката, имам остров, изобщо нямам нужда от всичко това. Докато го гледахме с отворени усти, той добави: Който си отвори устата си, ще бъде убит. Наистина ще го убия", разказа Педро пред Рекорд.

Сега халфът играе в Тондела, който заема 14-ото място в елитната дивизия на Португалия.