Бразилия победи Мексико с 3:2 в контролна среща, играна на стадиона на Тексаския университет "Кайл Фийлд" в САЩ. Проверката е част от подготовката на двата отбора за предстоящата Копа Америка.

"Селесао" поведе още в 5-ата минута с гол на Андреас Перейра. Десетина минути след почивката Габриел Мартинели удвои аванса на южноамериканците.

Бразилците пропиляха аванса си в края на мача. Първо в 73-ата минута Хулиан Киньонес намали. "Ацтеките" стигнаха и до изравнителен гол във втората минута на добавеното време на мача чрез Гийермо Мартинес Аяла.

Победното попадение на Бразилия вкара Ендрик. Младокът, който влезе като резерва в мача, се разписа с глава след центриране на Винисиус отляво в шестата минута на продължението.