Марадона Джуниър: Не мога да си обясня как може баща ми да има дете сега
Марадона Джуниър: Не мога да си обясня как може баща ми да има дете сега

След като стана ясно, че Диего Марадона ще става татко за четвърти път, неговият син Диего Армандо Мардона Джуниър изрази недоумението си от това как е възможно баща му да чака дете отново.

Потомъкът на футболната легенда използва профила си в известна социална мрежа, за да изкаже това, което мисли: „Не мога да си обясня как е възможно баща ми да чака дете сега. Та той няма смелост да признае децата, които има...Най-странното е, че никой не му казва нищо...Невероятно“.

Припомняме, че Марадона Джуниър е плод на любовта между аржентинската легенда и италианката Кристиана Синагра. Джуниър се роди по време на престоя на Марадона в Наполи. Тогава великият футболист отказа да даде името си на сина си, но по-късно размисли и го припозна. Тази постъпка остави дълбока следа в съзнанието на момчето и то до ден днешен е в лоши отношения с баща си.