Отборът на Малави се наложи с 2:1 над Зимбабве в мач от втория кръг на груповата фаза на Купата на африканските нации и с два гола на Манго завоюва първата си победа в турнира.

Гостите започнаха двубоя добре, но пропуснаха първите си шансове да открият резултата. В 38-ата минута Зимбабве все пак поведе, след като Онисмор Басера отправи високо центриране към наказателното поле, където Ишмаел Уади вкара първия гол за Зимбабве в турнира.

Две минути преди края на първата част Габадиньо Манго демонстрира добър контрол над топката и с точен шут възстанови равенството.

След подновяването на играта Малави нацели и гредата след силен шут на Франсиско Мадинга, а малко преди час игра отново Манго се озова сам срещу вратаря и за втори път прати топката в мрежата на Зимбабве.

Така Малави спечели първи 3 точки, които му отреждат трето място във временното класиране. Зимбабве, от своя страна, остава последен в Група В.