Лидерът в аржентинското първенство Нюелс Олд Бойс завърши наравно 1:1 като гост на Годой Крус в мач от 13-ия кръг на аржентинското първенство. Гостите поведоха в резултата още в 10-ата минута след попадение на Игнасио Скоко, но Мауро Оболо изравни за домакините само 11 минути преди изтичане на редовното
време. Това е едва шести допуснат гол за Нюелс Олд Бойс в последните 13 мача, в които отборът няма загуба.

Нюелс Олд Бойс остава на първо място във временното класиране с актив от 27 точки. Велес Сарсфийлд се намира на втора позиция с една точка по-малко. В събота Велес разгроми Арсенал Саранди като гост с 5:1. Хеттрик за успеха на гостите реализира Факундо Ферейра.

Ривър Плейт завърши наравно 0:0 навън срещу Ол Бойс. До момента грандът от Буенос Айрес е на девето място в класирането със 17 точки.

В друга среща от кръга Килмес водеше с 2:0 у дома срещу Колон Санта Фе, но след голове в последните пет минути на срещата допусна изравняване до 2:2.