Българският национал Здравко Лазаров игра 15 минути при загубата на Шинник с 1:2 при гостуването на Спартак Налчик в среща от 12-ия кръг на руската Висша лига.

Домакините дръпнаха с 1:0 още в шестата минута с гол на Сирадзе, а тимът от Ярославал изравни на в 37-ата. Победата на Спартак донесе Амисулашвили с попадение в 49-ата минута.

Лазаров влезе на мястото на Горавски в 75-ата минута, но не успя да помогне на Шинник да изравни резултата в двубоя.

Отборът на Електричката остана на 13-о място с девет точки от 12 мача. Спартак Налчик се изкачи на седма позиция с 16 точки.

Любопитен факт е, че последен в класирането на руската Висша лига е носителят на Купата на УЕФА Зенит Санкт Петербург, който заради европохода си е изиграл едва шест срещи, от които има една победа и четири равенства.