Олимпия Балти победи младежката селекция на Сиера Леоне с 2:1 в мач от група А на турнира „Албена Къп”, който се игра в едноименния курортен комплекс. Африканците останаха с човек по-малко още в 20-та минута на мача.

Молдовците поведоха в 34-та с автогол на вратаря Уилямс. Сергей Гритоц стреля от границата на наказателното поле, стражът не успя да хване добре топката, тя се удари в крака му и влезе в собствената му мрежа.

В 62-та минута Сиера Леоне получи правото да изпълни дузпа, като точен бе Мамаду Ба. Молдовците стигнаха до победата 10 минути преди края, с попадение на нигериеца Сомиде.

Утре програмата на турнира „Албена Къп” предвижда два двубоя. Това са Локомотив Мездра – Спартак Варна и Монтана – България (до 21).