Тимът на Кубан, в който играе българският национал Станислав Манолев, изпусна в края победата в градското дерби с ФК Краснодар. Мачът завърши 1:1, като отборът на българина допусна изравнителния гол в последните секунди.

Десният флангови играч на националния отбор обаче въобще не попадна в групата за това дерби, на което символичен домакин беше ФК Краснодар, и не можа да помогне с нищо в него.

През първото полувреме нямаше попадения, а и много интересни моменти, като развръзката беше оставена за след почивката. Тогава играчите на Кубан поведоха само пет минути след подновяването на играта.

Лоренцо Мелгарехо откри резултата за тях в 50-та минута и тъкмо, когато гостите се виждаха сигурни победители, Фьодор Смолов в последните секунди на даденото от съдията продължение изравни.

Така Кубан продължава без победа след първите четири кръга в руския шампионат. Тимът на Манолев е на 13-о място с три точки от три равенства. Градският съперник е в малко по-добра ситуация - с пет точки.