Треньорската кариера на Ивайло Петев в Полша стартира по ужасяващ начин, след като воденият от него тим на Ягелония записа класическо поражение с 0:3 в гостуването си на Висла Краков. Въпреки че в момента полския легендарен клуб се намира на незавидната предпоследна позиция в класирането, налагайки се над Ягелония, Висла записа трета поредна победа.

Това бе дебютен официален мач на Петев, който пое отбора в края на 2019 година.

През първото полувреме домакините успяха да отбележат едно попадение, след като в 28-ата минута Тургеман откри резултата и изведе своите напред. През втората част Войтовски и Букса записаха имената си сред голмайсторите и оформиха класическата победа на Висла.

Загубата остави Ягелония на 9-та позиция на точка от осмото място, което дава право на участие в мачовете срещу най-добрите полски тимове при разделянето на шампионата.