Някогашният най-скъп футболист в света Рикардо Кака се отчете с гол, а тимът му Орландо Сити постигна победа с 3:1 над състава на Уест Бромич Албиън в приятелски мач, игран във Флорида.

Отборът от Висшата лига на Англия започна по-добре на "Флорида Цитрус Боул" и откри резултата още в 14-ата минута чрез Калъм Макманамън.

Въпреки това обаче Орландо, който се намира на пето място в Източната конференция в МЛС, успя да обърне резултата в своя полза. С основна заслуга за това бе Кака, който реализира изравнителното попадение в продължението на първата част.

Бразилецът пое топката в центъра на терена и със страхотен самостоятелен пробив премина през цялата защита на Уест Бромич, за да вкара с десния крак от малък ъгъл, като така напомни за най-добрите си дни в Милан.

Носителят на "Златната топка" за 2007 година бе сменен на почивката, но съотборниците вкараха нови два гола през вотрото полувреме, с което записаха престижна победа. Точни за домакините бяха Карлос Ривас и Браян Рочес.