Българският треньор Стойчо Младенов и неговият Кайсар записаха третата си победа от началото на първенството на Казахстан и излязоха на трето място във временното класиране.

Тимът на Младенов се наложи над Жетису с минималното 1:0, а единственото попадение реализира Елгуя Лобанидзе в 75-ата минута.

Родният нападател в състава на Кайсар – Александър Колев, се появи в игра, като резерва, в 64-ата минута. За гостите пък бившият нападател на ЦСКА – Мартин Тошев, не бе в групата за мача.

С тази победа отборът на Стойчо Младенов събра 13 точки от 5 изиграни мача. Лидер е Кайрат, който е с 15 точки, но и с двубой повече.

На втора позиция е Астана с 10 точки от 4 изиграни срещи. Жетису са девети с 4 пункта след 5 мача.