Нападателят Александро вкара два гола за победа на бразилския Интернасионал с 4:2 над корейския Сьонгнам. С тази победа шампионите на Южна Америка спечелиха третото място на световното клубно първенство.

Интернасионал, които бяха отстранени от африканския първенец ТП Мазембе на полуфиналите, поведоха в 15-та минута, когато Тинга беше точен с удар под плонжа на Сун-Рион Юн. Аленсадро вкара 12 минути по-късно за 2:0, след като получи хубав пас от Андрес Д'Алесандро. Халфът сам наниза третия гол след почивката, а Александро беше точен за 4:0 в 71-та минута.

Сук-вон Янг от състава на азиатците беше изгонен в 34-та минута, но неговите съотборници все пак стигнаха до почетна загуба с две попадения на Маурисио Молина в заключителните минути.