Гонсало Игуайн вкара две от попаденията за Аржентина при разгрома с 5:0 над Гватемала в приятелски мач. Звездата на Реал Мадрид бе един от най-добрите на терена и освен с головете си се отличи и няколко прекрасни отигравания.

Есекиел Лавеци, Джонатан Майдана и Марко Рубен добавиха по един гол, за да оформят крайния резултат. Головата серия започна в 15-ата минута на срещата, когато Игуайн се възползва от чудесен пас на Хуан Рамон Рикелме. Лавеци покачи на 2:0 в средата на първата част.

След второто си попадение Аржентина намали темпото и третият гол в мача падна в 71-ата минута, когато точен отново бе Игуайн. Последните два гола, дело съответно на Майдена и Рубен бяха реализирани в 85-ата и предпоследната минута на мача.

В срещата участие не взеха нападателят на Атлетико Мадрид Серхио Агуеро и халфът на Реал Мауро Сарате, които са с травми.