Златан Ибрахимович реализира своя първи хеттрик в шампионата на САЩ. Шведският нападател с босненски произход се разписа три пъти при победата на Лос Анджелис Галакси с 4:3 срещу Орландо Сити. 36-годишният Ибрахимович изравни резултата за 3:3 в 67-ата минута след удар с глава при центриране на Ола Камара.

Само четири минути след това нападателят се разписа за 4:3 и вече има 15 отбелязани гола през кампанията. Първото попадение за Ибрахимович в мача беше за 2:2 в 47-ата минута, с глава след центриране на Джовани дос Сантос.

Доминик Дуайър изведе Орландо напред в резултата с 3:2 в 54-ата минута след асистенция на Мохамед Ел-Мунир. Преди това Кристиан Игита в 18-ата минута откри резултата в полза на Орландо Сити, а Дос Сантос изравни в шест минути преди почивката. В 44-ата минута Майкъл Циани си вкара автогол и Орландо пак получи преднина.

Лос Анджелис няма нито едно поражение в девет поредни двубоя. Орландо е с 12 загуби в последните си 13 срещи.