Кюрасао измъкна драматично 1:1 срещу Ямайка, а равенството прати и двата отбора на четвъртфиналите на футболното първенство на зона КОНКАКАФ "Голд Къп".

Юриен Гаари се разписа в третата минута на добавеното време, с което осигури второто място в група "С" на момчетата на Ремко Бисентити с 4 точки.

Ямайка, който откри резултата с попадение на Шамар Никълсън в 14-ата минута, завърши на върха с актив от 5 точки.

Салвадор изглеждаше фаворит за продължаване напред, след като събра 4 точки от първите си два мача, но загуби с 0:4 от вече елиминирания тим на Хондурас.

Салвадорците се нуждаеха от равенство, за да продължат напред, но допуснаха четири безответни попадения в последния половин час и отпаднаха.

Хорхе Алварес, Рубилио Кастийо, Брайън Акоста и Емилио Исагире донесоха първата победа в турнира на Хондурас, който остана последен в групата с 3 точки.