Половинката на Франк Лампард Кристин Блейкли не бе от най-щастливите жени на стадион „Фрий Стейт” в ЮАР. Телевизионната водеща наблюдава на живо своя любим по време на мача му срещу Германия, но за нейно съжаление видя и как „трите лъва” загубиха срещата с 1:4.

Футболистът на Челси удари два пъти гредата в мача, а през първото полувреме съдията не зачете гол за Англия, дело на Франк Лампард.

Това бе първи мач от Мондиал 2010 за Кристин Блейкли, който тя изгледа на живо. За нейно голямо съжаление обаче ще се окаже и последен, тъй като Германия се класира за четвъртфиналите в ЮАР.

31-годишната брюнетка заложи на по-скромни дрехи, подходящи за подобен тип спортно събитие. Разбира се, в ръка държеше елегантно черно BlackBerry, както и тъмни слънчеви очила.