Хълк вкара два гола при победата на Атлетико Минейро с 2:1 като гост срещу Коринтианс в двубой от 12-ия кръг в шампионата на Бразилия.

Густаво Москито даде аванс за отбора от Сао Пауло седем минути преди почивката, но две попадения на Хълк в 63-ата и 87-ата минута осигуриха трите точки в полза на гостите.

Атлетико Минейро има пет поредни победи и 25 точки, като дели първото място с тима на Палмейрас.

В друга среща от бразилския шампионат Гремио победи драматично с 1:0 като гост Флуминензе. На стадион "Маракана" попадение от дузпа на Сезар Пинарес минута преди изтичане на редовното време осигури първи успех за гостите от Порто

Алегре в последните 10 мача от първенството.

Гремио е на 18-то място в класирането с актив от само шест точки. Флуминензе падна до осмата позиция със 17 точки от 12 мача.