Юношата на Левски Николай Димитров вкара осми си гол в турска втора дивизия за победата на своя отбор Манисаспор с 2:1 над Аданаспор в среща от 21-ия кръг на местния шампионат.

С тази победа тимът на българския футболист се измъкна от зоната на изпадащите. Хичо откри резултата в 26-а минута. Той се възползва от избита топка при статично положение, и с неспасяем удар от 30 метра прати кълбото в мрежата на Адана.

Димитров изигра важна роля и за втория гол на домакините в 64-а минута. Той проби по дясното крило, финтира в свой стил бранител на гостите, след което центрира остро към Йегин, като за последния не остана друго освен да отбележи за 2:0.

Адана върна едно попадение в 87-а минута от дузпа чрез Безера, но този гол на беше достатъчен за обрат и домакините се поздравиха с успеха./БТА