Фенербахче записа четвъртата си загуба в последните шест срещи и е в една от най-негативните си серии от години насам. Постът на старши треньора Луис Арагонес със сигурност бе сериозно разклатен тази вечер, след поражението на „фенерите” с 1:4 у дома от Кайзериспор. През седмицата тимът загуби и двубоя си в Шампионската лига.

Джулиъс Агахова се отчете с хеттрик за успеха на Кайзери, като още през първото полувреме реши повечето неща в мача с две попадения в 21-та и 42-та минути.

Роберто Карлош върна един гол след час игра, като реализира отсъдена в полза на домакините дузпа. Бахадир и отново Агахова обаче утвърдиха страхотния успех на Кайзериспор.

Фенербахче е на незавидното 12-то място във временното класиране, с едва шест точки от шест мача и отрицателна голова разлика. Кайзери е шести в подреждането с 11 точки в актива си.