Георги Миланов игра 90 минути за своя ЦСКА Москва, който обаче претърпя болезнена загуба с 1:2 на своя стадион в едно от столичните дербита срещу Динамо.

Тази загуба до голяма степен отне шансовете за титла на „армейците” в руското първенство, които с 44 точки /от 24 мача/ са трети, на 8 точки зад лидера Локомотив Москва /от 24/. Спартак е втори с 50 точки, а Краснодар четвърти с 44 – и двата тима с по 25 изиграни срещи до момента.

Миланов дори даде головата асистенция за своя ЦСКА, с който отборът му намали резултата на 1:2 в 60-ата минута. Гола реализира Чалов, но той се оказа просто почетен.

Преди това обаче Ташаев в 11-ата и 49-ата минута на два пъти бе оползотворил бързи атаки на динамовци, които спечелиха много ценни три точки в битката за спасение в Премиер лигата. Динамо събра 30 точки и е на три над опасната зона в класирането.