Георги Миланов влезе като резерва при победата на ЦСКА Москва с 4:0 срещу Том Томск в мач руското първенство, а Игор Акинфеев счупи 54-годишен рекорд на легендарния вратар Лев Яшин.

Стражът на "армейците" не допусна гол в 161-и мач в първенството и с това подобри постижението на носителя на Златната топка от 1963-а година. Витиньо откри резултата още в първата минута на мача, а Алан Дзагоев в 19-та и Алексей Ионов в 44-та минута покачиха преднината на домакините до 3:0.

Ионов оформи крайния резултат в 61-та минута, а седем по-късно Георги Миланов влезе в игра на мястото на асистиралия за третото попадение Александър Головин.

Победа изкачи ЦСКА на второ място в класирането при пет точки изоставане от лидера Спартак Москва, който приема Анжи Махачкала в неделя.