Българският национал Георги Костадинов изигра цял мач за своя Арсенал Тула при изненадващата победа с 1:0 като гост на ЦСКА Москва. Единственото попадение в срещата бе дело на Даниил Лесовой и падна в 52-ата минута.

Домакините имаха надмощие преди почивката, но пропуснаха няколко добри възможности да поведат. С пропуски се отчетоха Влашич и Марио Фернандес.

В 27-ата минута гредата помогна на Егор Шамов след изстрел на Влашич. Стражът на Арсенал се отличи с няколко отлични намеси, а неговите съотборници отправиха само един удар до почивката.

В 47-ата минута Лесовой подаде на Игор Горбатенко, който стреля на сантиметри от целта.

В 52-ата Луценко се измъкна от тромавата защита на ЦСКА, комбинира с Лесовой и за него остана по-лесното. Виктор Гончаренко реагира с включването на Илзат Ахметов и Яка Бийол, но ЦСКА вече трудно стигаше до опасни удари.

При няколко контри пък гостите пропуснаха да решат всичко в своя полза.

Така ЦСКА изостава на 9 точки от водача Зенит. Арсенал пък се изкачи до 9-а позиция с 22 точки, колкото имат още Спартак Москва и Уфа.