Денизлиспор, с българския нападател Цветан Генков в състава си, се справи с 2:0 с Вестел Манисаспор, за който цял мач игра Николай Димитров. Победата в 33-ия кръг извади Денизлиспор от зоната на изпадащите във втора турска дивизия и сега те са на 15-о място с 33 точки.

Вестел Манисаспор е на предпоследното 17-о място с 30 и малки шансове за оцеляване. Джихан Йозкаймак откри резултата за зелено-черните от Денизли в 33-ата минута, а четири минути по-късно Николай Димитров получи жълт картон заради спъване отзад.

До края на първото полувреме пред Генков се откри шанс да даде сериозна насока на мача с втори гол, но от наказателното поле не улучи рамката на вратата. В 90-ата минута Вели Аджар завърши контраатака и фиксира крайното 2:0./БТА