Двубоят от гръцкия шампионат между солунския Арис и атинския АЕК, завършил при резултат 0:1, бе временно прекратен, след като привърженици на домакините започнаха да обстрелват терена с факли.

В края на първото полувреме факла възпламенена от фен на АЕК за малко не удари централният защитник на неговия тим Траянос Делас. Реферът на двубоя спря играта, настоявайки група привърженици на домакините да бъде изведена от трибуните на Харилау.

След като желанието на арбитъра бе изпълнено и двама фенове на атиняни бяха арестувани, срещата бе подновена, като бранителят на Арис Роналдо си вкара автогол, опитвайки се да изчисти топката след изпълнение на пряк свободен удар на звездата на АЕК Ривалдо в 82-ата минута.

АЕК води в класираенто с 24 точки, следван от Панатинайкос и Олимпиакос с 21, Арис е на пета позиция с 16 точки.