Белградски полицай е бил сериозно ранен при сблъсък с фенове на Цървена Звезда на стадион Мала Маракана по време на двубоя от сръбския шампионат срещу Хайдук Кула, завършил при резултат 1:1.

Гостите от Кула откриха резултата в минута преди почивката с попадение на Радивоевич, а шампионите изравниха след дузпа, реализирана от Бурзанович в 73-ата минута.

На полувремето на мача привърженици на звездашите са нападнали цивилен полицай, който е стрелял във въздуха при самозащита, след което феновете са започнали да го обстрелват със запалени ракети.

След инцидента полицаят е бил отведен в болница, след като негови колеги са му се притекли на помощ.

Цървена звезда е на втора позиция в класирането с 28 точки и изостава четири точки след лидера Партизан. Хайдук е предпоследен с десет точки.