Роналд Ернандес отбеляза първия си гол с националния екип в добавеното време, с който Венецуела изравни 2:2 срещу Еквадор в среща от група "Б" на турнира за Копа Америка.

Айртон Пресиадо откри резултата за Еквадор в 31-ата минута, но 20 по-късно Едсон Кастийо изравни с глава в първия си мач като титуляр за Венецуела.

В 71-ата минута резервата Гонсало Плата отново даде аванс на Еквадор. В добавеното време на мача Ернандес с глава засече 40-метров пас на Кастийо, за да донесе точката на своя тим.

Нападателят на ЦСКА Жорди Кайседо не игра в двубоя.

Венецуела има две точки от три мача и е на четвърто място в класирането, а Еквадор е последен с една точка от две изиграни срещи.

В друга среща от групата Перу победи Колумбия с 2:1.

Перу поведе с 1:0 в резултата в 17-ата минута след гол на Серхио Пеня.

Колумбия изравни осем минути след началото на втората част след точно изпълнена дузпа от Мигел Борха.

Перу стигна до успеха с автогол на защитника на Евертън Йери Мина в 64-ата минута.

Пру записа първи успех и е трети в класирането с три точки, на точка зад втория Колумбия. Лидер е Бразилия с 6 точки от два мача.