Отборите на Интернасионал и Витория постигнаха втори победи в първенството на Бразилия и оглавяват временното класиране.Интернасионал се наложи над Палмейрас с 2:0, а Витория надделя над Спорт Ресифе с 1:0.

Защитникът Дани Мораиш изведе Интернасионал напред в резултата още в 11-та минута с удар от около 15 метра. Резервата Андрес Д'Алесандро се разписа в добавеното време и затвърди успеха на домакините.

С попадения на Баяно в 34-та минута Витория си осигури нови три точки и разделя първото място с Интернасионал.

Ботафого и Коринтианс завършиха наравно 0:0 в дербито на кръга, като нападателят на гостите Роналдо изпусна няколко възможности за гол.

Шампионът Сао Пауло отново остана без победа. В първия кръг шампионите паднаха с 0:1 при визитата на Флуминензе, а сега направиха 2:2 с Атлетико Паранензе, като дори губеха в резултата.

Нападателят Андре Лима обаче изравни две минути преди края. Сантос пък изпусна преднина от два гола - 2:0 и 3:1 и завърши наравно 3:3 с Гойас. Интересно е, че това е второ поредно 3:3 за гостите.