Драматичен успех с 2:1 след продължения постигна младежкият национален отбор на Коста Рика до 20 години срещу връстниците си от ОАЕ на световното първенство в Египет.

Азиатците поведоха в резултата в 33-та минута, когато се разписа Ахмед. Преднината им от един гол продължи само четири минути, след като в 37-та Мартинес успя да изравни.

През второто полувреме двата отбора не успяха да си отбележат нови попадения и се стигна до продължения.

В самия край на второто продължение ОАЕ останаха с човек по-малко на терена, след като Фавзи бе изгонен с директен червен картон за много груб фаул.

Победното попадение в двубоя падна във втората минута на даденото от съдията добавено време на второто продължение, когато след разбъркване в наказателното поле на ОАЕ Уреня стреля, след което топката рикошира в крак на противников футболист и се озова във вратата на Юсиф Абдулрахман за крайното 1:2.