Сезонът на клубно ниво за доскорошния национал на България Доминик Янков приключи. Неговият Монреал Импакт отпадна от плейофите в МЛС, след като загуби с 4:5 след дузпи от Атланта Юнайтед. Редовното време завърши 2:2, а халфът остана неизползвана резерва.

Атланта поведе с 2:0 още до почивката с голове на Брукс Ленън и Стиан Грегорсен. Втората част бе за Монреал, който върна попаденията чрез Джоузеф Мартинес, който се разписа на два пъти-

При дузпите играчите на Атланта бяха безгрешни – 5 от 5, а пропуск за Монреал направи Том Пиърс, чийто удар бе спасен от вратаря на Атланта - Брад Гузан.

Доминик Янков завърши първия си сезон в МЛС с 21 мача, от които в шест беше титуляр, като игра средно по 33 минути на двубой. Бившият футболист на Лудогорец се отчете с две попадения и една асистенция в хода на кампанията.