Отборът на Монреал успя да удържи домакинска победа над Торонто в мач от Мейджър Лийг Сокър. Двубоят завърши при резултат с 2:1, като с огромна заслуга за трите точки бе Дидие Дрогба.

Жози Алтидор изведе гостите напред в края на първото полувреме, след като през първите 45 минути Торонто създаде повече положения.

Бившият нападател на Челси се разписа на два пъти, само в рамките на две минути – в 53-ата и 55-ата, за да донесе успеха на своя отбор. Второто попадение бе изключително атрактивно, с изящна петичка в наказателното поле.

„През първото полувреме не се представихме добре, но второто ми хареса повече“, сподели след мача Дидие Дрогба, който вече има 11 гола за своя тим след присъединяването си към МЛС през лятото.