Зрителите на срещата между мексиканските Толука и Морелия от турнира за Купата на страната, станаха свидетели на нещо интересно.

Реферът в двубоя показа червен картон... на цели трима футболисти на Толука. И то не за 90 минути, а само в рамките на 30 секунди.

Първият картон бе заради остро влизане на един от играчите, който получи втори жълт картон и бе изгонен.

След това обаче, негови сътоборници започнаха да протестират и да крещят на съдията, което доведе до следващите две наказания.

Официалното лице не се поколеба и веднага показа червения цвят на още двама и така остави отбора с 8 души на терена. Това се случи в 85-ата минута при резултат 2:2 и помогна на Морелия да стигне до победата след изпълнение на дузпи.