ЦСКА Москва постигна нелека победа с 2:0 при гостуването си на Криля Советов във втория кръг на руското първенство.

Както и в първия мач, българският национал Георги Миланов се появи като резерва през второто полувреме, отново на мястото на Зоран Тошич. Миланов влезе в 78-та минута.

ЦСКА откри резултата в Самара чак в 64-та минута, когато именно Зоран Тошич се разписа, след силна индивидуална акция.

В 71-та минута Натхо от дузпа оформи 2:0. Наказателният удар бе отсъден за нарушение на Концедалов срещу Алан Дзагоев.

Криля Советов игра като равен със съперника близо час, и въпреки опитите си да се върне в мача, след като вече изоставаше, не успя да преодолее Акинфеев.

Поне временно, ЦСКА е лидер в класирането, с пълен актив от точки и без допуснат гол в първите два кръга. Следващата седмица московчани приемат Анжи.