Първият съперник на Лудогорец в Лига Европа - ЦСКА Москва загря за сблъсъка с българския тим в Разград с победа като гост над Тамбов с 2:0 във Висшата лига на Русия.

Победата на ЦСКА Москва не дойде никак леко. И двата гола паднаха в края на двубоя. Вкараха ги Кристиян Бистрович (84) и Хьордур Магнусон (90+4). Трябва да се отбележи, че в последните 20 минути Тамбов игра с човек по-малко заради червен картон на техен футболист.

Московчани изпуснаха и дузпа в 66-ата минута чрез младежкия национал Чалов. В началото на второто полувреме котдивоарския защитник на "армейците" Седрик Гогуа получи контузия и бе сменен принудително.

ЦСКА (Москва) гостува на Лудогорец в Разград в четвъртък от 22.00 часа в мач от груповата фаза на Лига Европа.

Съставът на ЦСКА Москва: Акинфеев, Магнуссон, Гогуа (48 - Шарлия), Дивеев, Марио Фернандес, Обляков, Влашич, Ахметов (Бистрович, 84), Кучаев (79 - Лукас Сантос), Нисимура, Чалов