Българският национал Георги Миланов игра 77 минути за своя ЦСКА Москва при 1:1 с ФК Краснодар в 24-ия кръг на руската Премиерлига. Бившият ас на Литекс напусна терена, докато все още тимът му водеше в резултата, а победата щеше да скъси изоставането спрямо днешния съперник, който е втори в класирането.

Московчани съумяха да открият резултата в доста важен момент. Минута преди края на първата част Бибрас Натхо центрира перфектно от пряк свободен удар, а Понтус Вернблуум бе изпуснат сам при далечната греда, за да разстреля вратаря с глава.

През втората част Краснодар положи всички усилия да изравни и успя да го стори в 88-ата минута. Тогава гостите разиграха много добре през центъра на сгъстената „армейска“ отбрана, като Роман Широков намери много добре Вандерсон в наказателното поле. Бразилецът си дръпна топката надясно и с премерен шут в долния ляв ъгъл раздели точките.

Така ЦСКА остава трети в подреждането с 44 пункта, докато Краснодар е втори с 48. Лидерът Зенит Санкт Петербург има 55.