Бившият играч на ЦСКА Божидар Чорбаджийски направи асистенция, но след това беше изгонен при победата на своя тим ФКСБ над Херманщат с 4:0 в двубой от 14-тия кръг на румънската Лига 1.

В 39-ата минута след центриране от корнер българинът скочи най-високо и отклони топката за Флоринел Коман, който пък откри резултата. В самия край на полувремето самият Коман подаде на бившия играч на Лудогорец Адриан Попа, който реализира за 2:0.

След почивката Коман и Харлем-Еди Гнохере отбелязаха за крайното 4:0.

Чорабдийски получи жълт картон в 74-ата минута, а в добавеното време извърши ново нарушение и получи втори жълт и съответно червен.

ФКСБ вече се намира на 5-о място в класирането с 21 точки. Начело е ЧФР Клуж с 27 точки, следван от Виторул Констанца с 25 и Университатя Крайова на Антони Иванов с 23. Четвърти пък е Газ Метан, воден от бившия треньор на ЦСКА Едуард Йорданеску, с 22 точки. Отборът на Метан направи 1:1 с новака Чиндия Търговище, а гола вкара бившия състезател на Левски Серджиу Буш.