"Българското" дерби в 23-ия кръг на руския шампионат между Арсенал Тула и Урал Екатеринбург завърши без победител. Двата тима приключиха при 0:0, като и двамата родни футболисти в двата тима записаха участие.

И Георги Костадинов за Арсенал, и Николай Димитров за Урал започнаха като титуляри и впоследствие бяха сменени. Халфът на тима от Тула престоя на терена само едно полувреме, след което беше заменен от Сергей Ткачев. Хичо престоя в игра до 81-та минута, когато смени Марко Араторе.

В този мач гостите завършиха с десетима на терена, като четвърт час преди края Михаил Меркулов беше изгонен с директен червен картон.

След тази развръзка Арсенал събра 32 точки и това му отрежда осмата позиция, на четири зад местата за Европа. Урал събра 27 точки и е на три над чертата на баражите за оцеляване след края на сезона.