Българският нападател Милчо Ангелов вкара два гола за румънския ФК Брашов в среща от турнира за Купата на Румъния. Брашов се наложи с 5:0 като гост над четвъртодивизионния Търгу Секуеск и продължава към 4-ия кръг на надпреварата.

Ангелов, който изведе отбора на ФК Брашов с капитанската лента, направи 2:0 в 39-та минута с удар от около 12 метра, след много добър пас на молдовеца Кириленко. В 51-ата минута бившият нападател на ЦСКА, Славия, Литекс и Черноморец (Бургас) окончателно отказа аматьорския съперник в мача, покачвайки на 3:0 с удар в глава. До края на двубоя  тимът на Брашов добави още два гола чрез Жоао Аморим и Ади Чико-Роса.

В неделя в среща от първенството на Румънската Лига 2 ФК Брашов има трудно гостуване на амбициозния бивш шампион на страната Оцелул (Галац), където 27-годишният български нападател ще има други възможности да вкарва голове.