Отборът на Партизан претърпя поражение с 0:2 от Войводина в мача от 20-я кръг на сръбския шампионат.

Като титуляри за „гробарите“ започнаха Валери Божинови и Иван Бандаловски. Бившият нападател на Левски престоя на терена до 66-ата минута, а за статистиката остана и жълтият картон, който Божинов си изкара още в 1-ата минута на срещата. В 11-ата минута пък и Бандаловски бе „декориран в жълто“.

Домакините от Партизан имаха значително превъзходство. Владееха топката, опитваха различни комбинации, но така и не съумяха да намерят верният път към противниковата врата. А след 70 минути игра гостите отриха резултата. Росич изведе своите напред след умел удар – 1:0.

В 83-ата минута Войводина остана с човек по-малко на терена, след като Секулич бе изгонен заради втори жълт картон.

В 88-ата минута „гробарите“ пропуснаха идеална възможност за изравняване на резултата, след като Илич пропусна дузпа. Минута преди края на редовното време пък, гостите удвоиха аванса си. Крайното 2:0 в полза на Войводина оформи Станиславлевич.

В класирането Партизан е 4-и с 32 точки, а Войводина е 6-и с 31.