Българският национал Божидар Краев блесна при една от редките си изяви за новия си клуб Мидтиланд. Той отбеляза третото попадение при успеха с 3:0 над Одензе на осминафиналите за Купата на Дания.

Бившият играч на Левски започна мача на пейката, но се появи на терена в 80-та минута. Той влезе на мястото на друг младок - Александър Сорлот и много бързо оправда мястото си на терена.

Краев оформи крайния резултат 3:0 в 87-та минута с хубаво изпълнение, с което не остави шансове на вратаря. Преди неговото попадение Микел Дуелунд беше открил за Мидтиланд в 35-та минута, а замененият от Краев Сорлот беше удвоил в 54-та.

С този успех Мидтиланд е сред осемте най-добри отбора в турнира, а жребият ще бъде изтеглен след изиграването и на останалите осминафинали в четвъртък вечер.