Легендарният италиански защитник Леонардо Бонучи дебютира с победа за турския гранд Фенербахче. 36-годишният централен бранител влезе като резерва още през първото полувреме при трудния успех с 1:0 като гост над Газиантеп.

Бонучи се появи на мястото на Сердар Азиз в 38-ата минута, след като турчинът получи контузия.

Единственият гол в мача вкара Ирфан Джан Кахведжъ в 81-ата минута. Пет минути след почивката гостите пропуснаха дузпа чрез Един Джеко.

Фенербахче се възползва по най-добрия начин от грешната стъпка на Галатасарай и увеличи аванса си на върха във временното класиране на Суперлигата на 5 точки. Възпитаниците на Исмаил Картал събраха 53 точки, докато "Джим Бом" е с 48, но и мач по-малко.