Рубин Казан, с Благой Георгиев в състава си, завърши при 1:1 с Работнички в първа среща от плейофите на Лига Европа. Точен за Рубин бе Гокдениз Карадениз, а за домакините изравни бившият играч на Славия Кире Ристевски.

Руският състав имаше известно превъзходство, а с чудесни изяви на терена се отчете Георгиев.

Първото полувреме премина в умерено темпо, без много интересни положения, но след почивката ситуацията стана коренно различна. Петрович получи втори жълт картон и така остави домакините от Македония с човек по-малко на терена.

Руснаците упражниха натиск, а попадението не закъсня. В 68-ата минута Гокдениз Карадениз реализира едно от най-чистите положения за състава си и така Рубин излезе напред – 1:0.

Срещата навлезе в по-спокойно русло, но в 85-ата минута македонците напомниха на непримиримия си нрав. Бившият футболист на Славия Кире Ристевски се възползва максимално от подаване на Ристовски и така изравни, оформяйки и крайния резултат – 1:1.