Бившият български национал Радослав Димитров се отличи по страхотен начин за своя Университатя Крайова. Той се разписа в двубоя с Поли Тимишоара и с това попадение донесе точката за тима си. Битката завърши 1:1.

Димитров започна като титуляр и остана на терена през всичките 90 минути. Друг от българите в състава Христо Златински също изигра пълни 90 минути за домакините от Крайова, а Апостол Попов отново не игра.

Гостите от Тимишоара откриха резултата в 50-та минута чрез Андрей Енеску, но само седем по-късно Ради Димитров, известен и като Българския Меси, възстанови равенството, което се запази и като краен резултат.

Университатя обаче едва ли е доволен от тази развръзка, защото изпусна да излезе втори пред ФКСБ и остана с 51 точки, на една зад бившия Стяуа. Лидер е ЧФР Клуж с 56 точки, докато Поли Тимишоара крета в долната част на таблицата.