В двубой от група F в турнира за Купата на Африканските нации тимовете на Бенин и Гвинея-Бисау завършиха 0:0, а интригата за първите две места в нея остана да се реши в последните мачове.

Играчите на Бенин създадоха интересна комбинация в 13-ата минута на двубоя, но гол във вратата на Гвинея-Бисау не падна. Седем минути по-късно Манкони пропусна от изгодна възможност да се разпише за Гвинея.

В края на полувремето Муни пропусна да се разпише и да изведе Бенин напред в резултата. На почивката двата тима се оттеглиха в съблекалнята при 0:0.

През втората част двата състава създадоха няколко сериозни опасности пред двете врати, но до гол не се стигна. Така крайният резултат дойде при 0:0, а в класирането Бенин е на втората позиция с 2 точки, а Гвинея-Бисау с 1 е на 4-ото място.