Ландън Донован вкара два гола за Лос Анджелис Галакси след прецизни пасове на Дейвид Бекъм за равенството 2:2 срещу гостуващия Хюстън Динамо в Американската футболна лига.

Донован изравни резултата за 1:1 в 67-а минута с глава след центриране на Бекъм, а ситуацията се повтори в 84-а минута, когато отново Донован бе точен за крайното 2:2 след точен пас на английския национал.

Брад Дейвис и аржентинецът Франко Карачо вкараха за шампиона на САЩ от последните две години Хюстън.

"Моят стил на игра винаги е бил да подавам за головете. За нападателите е добре да вкарват, а нашата работа е да ги изпратим щастливи вкъщи. Радвам се, че Донован вкара два гола след мои пасове", каза Бекъм.

Лос Анджелис е на пето място в Западната конференция с 4 точки, а Хюстън е последен с 3. Лидер на Запад е Колорадо с 6 точки.