Дейвид Бекъм може да пропусне следващия мач на Лос Анжелис Галакси срещу Ню Инглънд Революшън, който е тази нощ.

Английският национал дебютира в първенството на САЩ в четвъртък, когато игра в последните 21 минути при загубата от Ди Си Юнайтед с 0:1.

След това обаче контузията в глезена му отново се обади и сега той е притеснен за здравето си.

„Не съм сигурен за глезена. Отново бе заболя след мача с Ди Си Юнайтед,” коментира 32-годишният Бекс.

Халфът обяви по-рано, че се надява да играе цяло полувреме срещу Ню Инглънд Революшън, и пълни 90 минути срещу Ню Йорк Ред Булс на 18 август. Сега вече не изглежда толкова вероятно Бекс да осъществи амбициите си.

Не е ясно обаче как ще реагират в Ню Инглънд, след като продадоха 32000 билета за мача, в очакване на Бекъм.