Европейският клубен шампион Барселона победи Интернасионал (Бразилия) с 4:2 след изпълнение на дузпи и се класира за финала на турнира "Ауди къп" в Мюнхен. Редовното време завърши 2:2.

На финала испанският шампион ще играе с победителя от другата среща между домакините от Байерн Мюнхен и Милан, която е по-късно тази вечер.

Тиаго Алкантара откри резултата за тима на Йосеп Гуардиола в 14-та минута, но Неи изравни в 55-та. Джонатан Дос Сантос, който влезе през второто полувреме на мястото на Андрес Иниеста, изведе Барселона отново напред в резултата в 61-та минута, преди Леандро Дамиао в 85-та да направи 2:2.

Срещата се игра пред 66 000 зрители на "Алианц Арена". Испанският тим игра с втория си състав и без четирима основни футболисти - Лионел Меси, Карлес Пуйол, Шави и Жерар Пике.